plakat XIII mieleckie targi edu 1

 Gimnazjalisto

zapraszamy na

XIII TARGI EDUKACYJNE

„I co dalej gimnazjalisto?"

które odbędą się

w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu

w dniu 26 kwietnia 2018 roku

co dalej gomnazjalisto

 

Pragniemy poinformować, że zwyczajem lat poprzednich Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół Ekonomicznych „Ekonomik.Mielec” w Mielcu jest organizatorem XIII Targów Edukacyjnych - „I co dalej gimnazjalisto?”, które odbędą się 26 kwietnia 2018 r. w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu w godzinach od 9.00 do 14.00.

Celem Targów jest zaprezentowanie przez szkoły ponadgimnazjalne kierunków kształcenia oraz obowiązujących zasad rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2018/2019.

Podczas targów młodzież wraz z opiekunami będzie mogła zwiedzić Specjalną Strefę Ekonomiczną EURO-PARK MIELEC. Przejazd przez obszar strefy, podstawionym autokarem będzie trwał około godziny. Wyjazd z zatoki parkingowej przed budynkiem SCK w Mielcu. Zaplanowano 4 przejazdy od godziny: 8.30, 9.30, 10.30, 11.30. O udziale w zwiedzaniu strefy decyduje kolejność zgłoszeń.

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w naszym przedsięwzięciu. Prosimy o potwierdzenie udziału Państwa Szkoły poprzez formularz zgłoszeniowy on–line w terminie do 20 kwietnia 2018r.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem: targi.mielec.pl/gimnazja. W celu poprawności zgłoszenia udziału uczniów w targach prosimy o przestrzeganie poniższej procedury:
1. Uzupełnić formularz zgłoszeniowy on-line dostępny pod adresem: targi.mielec.pl/gimnazja
2. Zaakceptować regulamin.
3. Zatwierdzić przesłanie formularza zgłoszeniowego on-line wciskając przycisk „Wyślij zgłoszenie”.

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę o kontakt e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 17 7731580.

Osoby odpowiedzialne za organizację targów Edukacyjnych i imprez towarzyszących targom: mgr Mirella Cibicka, mgr Lidia Sasor.

Organizator

Patronat Honorowy

herb woj podkarpackie

MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

 

STAROSTA  POWIATU  MIELECKIEGO

 

PREZYDENT  MIASTA  MIELCA

Patronat Medialny

leliwa logo mielec jpg

logo hej

logo korso

Logowanie