Podsumowanie XIV Targów Edukacyjnych

24 i 25 kwietnia 2019 r. w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyły się XIV Targi Edukacyjne. Celem Targów było zaprezentowanie przez szkoły ponadgimnazjalne i ponadpodstawowe z terenu powiatu mieleckiego kierunków kształcenia oraz obowiązujących zasad przyjęć na rok szkolny 2019/2020. Inicjatywa skierowana była do uczniów klas trzecich gimnazjów oraz klas ósmych szkół podstawowych, rodziców i nauczycieli.

Czytaj dalej

Podsumowanie XI Targów Edukacyjnych

26 kwietnia 2016 r. w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyły się XI Targi Edukacyjne „ I co dalej Gimnazjalisto?”. Uroczystego otwarcia Targów dokonała pani mgrMarta Mysona – dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu. 

Tegoroczne targi były jednym z działań projektu pt. „Moja droga do sukcesu II” z zakresu edukacji ekonomicznej dofinansowanego przez Narodowy Bank Polski. W trakcie targów, zgodnie z założeniami projektu organizator promował edukację ekonomiczną. Prowadzono rozmowy, rozdawano publikacje o tematyce ekonomicznej (publikacje NBP), prezentowano filmy animowane, infografiki czy umożliwiono udział w wykładach otwartych. Ponad 900 gimnazjalistów z Mielca i powiatu mieleckiego odwiedziło tegoroczne Targi. 

Czytaj dalej

Podsumowanie X Targów Edukacyjnych

27 kwietnia 2015r. w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyły się X Targi Edukacyjne „ I co dalej Gimnazjalisto?". Tegoroczne Targi były jednym z działań projektu z zakresu edukacji ekonomicznej pt. „Moja droga do sukcesu" dofinansowanego z Narodowego Banku Polskiego.

Celem Targów było zaprezentowanie przez szkoły ponadgimnazjalne z Mielca i okolic kierunków kształcenia oraz obowiązujących zasad przyjęć na rok szkolny 2015/2016. Inicjatywa skierowana została do uczniów klas trzecich gimnazjów, ich rodziców i  nauczycieli.

Czytaj dalej

Podsumowanie IX Targów Edukacyjnych

28 kwietnia 2014r. w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyły się IX Targi Edukacyjne „ I co dalej Gimnazjalisto?". Targi zorganizował Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu.

Celem Targów było zaprezentowanie przez szkoły ponadgimnazjalne z Mielca i okolic kierunków kształcenia oraz obowiązujących zasad przyjęć na rok szkolny 2014/2015. Inicjatywa skierowana została do uczniów klas trzecich gimnazjów, ich rodziców i nauczycieli. Honorowy patronat nad Targami objęli pan Andrzej Chrabąszcz Starosta Powiatu Mieleckiego oraz pan Janusz Chodorowski Prezydent Miasta Mielca. Patronat medialny sprawowali portal hej.mielec.pl i Tygodnik KORSO.

Czytaj dalej

Podsumowanie VIII Targów Edukacyjnych

Po raz ósmy w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu 29 kwietnia 2013 r. odbywały się Mieleckie Targi Edukacyjne „I co dalej gimnazjalisto?". Inicjatorem i organizatorem Targów był Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w Mielcu.

Honorowy patronat nad Targami objęli pan Andrzej Chrabąszcz Starosta Powiatu Mieleckiego oraz pan Janusz Chodorowski Prezydent Miasta Mielca, a także Wyższa Szkoła Gospodarki i Zarządzania w Mielcu, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie ZOD w Mielcu.

Czytaj dalej

Kontakt

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Zespołu Szkół Ekonomicznych
im. bł. ks. Romana Sitki „Ekonomik.Mielec” w Mielcu

Ul. Warszawska 1
39-300 Mielec
tel./fax: 17 773 15 80, 81, 82 – sekretariat ZSE
e-mail: stow.ekonomik.mlc@gmail.com

Koordynatorzy targów

Lidia Sasor

e-mail: targi.mielec@gmail.com